zeftera.ru.

Ансамблю “Ритм” – 35 років!

DSC_001621 лютого 2015 року в Ніжинському міському будинку культури відбувалося святкування  ювілею, 35-річчя Ніжинського дитячого зразкового ансамблю бального  танцю  «Ритм». За 35 років свого існування ансамбль бального танцю  «Ритм» плідно працював на благо розвитку міста Ніжина та його громади, з честю прославляв рідну Чернігівщину та Україну своїми досягненнями в галузі культури та мистецтв і має почесне звання «зразковий». А сприяла цим досягнення керівник Ніжинської хореографічної школи, заслужений працівник культури України, керівник ансамблю бального танцю «Ритм» Тимошенко Галина Львівна. За часи свого існування бальний ансамбль «Ритм» випустив багато талановитих випускників, важко перерахувати всіх, але серед них є «зіркові» обличчя, які розлетілися по всьому світу, а саме Германія, Ізраїль, США.

Було дуже багато бажаючих привітати ювілярів та керівника Ніжинської хореографічної школи Тимошенко Галину Львівну, зал був заповнений, було багато квітів та приємних слів.

Теплі слова вдячності звучали з  вуст випускників бального ансамблю  «Ритм» 1988 року випуску. Ті хто не зміг прийти й привітати прислали свої вітання на відео з Германії, Ізраїлю. Слова вдячності та найкращі  побажання  лунали  весь ювілейний концерт. На сцену  для привітання ювілярів виходили керівники з своїми  колективами, а саме випускниця бального танцю «Ритм», яка на даний час являється керівником бального ансамблю «Шанс» Ірина Олександрівна Мірошник.

На сцену піднімалися з подарунками та квітами для привітання представники міськвиконкому, відділу культури м. Ніжина, обласної адміністрації, Голова Районної Ради.

Генеральним спонсором  організації та проведення свята, а саме  вручення подарунків   у вигляді м’яких іграшок були Анатолій Олександрович та Наталія Миколаївна Копиця власники  приватного підприємства з виробництва м’яких іграшок «Копиця». Привітали з ювілеєм керівника Ніжинської хореографічної школи  Тимошенко Галину Львівну, педагогів, колектив представники приватного підприємства «Копиця» та побажали  їм натхнення, творчих успіхів та яскравих перемог  і на далі радувати своїх глядачів  красивими виступами.

DSC_0016 DSC_0033 DSC_0048 DSC_0077 DSC_0097 DSC_0106