zeftera.ru.

«Міс і Містер НДУ 2020»

18 грудня, напередодні казкової ночі, у актовій залі нового корпусу Ніжинського державного університету, за сприяння Благодійного Фонду «Копиця», відбувся конкурс краси та творчості «Міс і Містер НДУ 2020». 14 учасників, з яких 7 представниць найпрекраснішої статі та 7 мужніх хлопців змагалися за титул «Міс і Містер НДУ 2020». Конкурсанти вражали своєю талановитістю, харизматичністю, вродою та креативним підходом до творчих конкурсів усіх присутніх глядачів. Цьогорічна тема свята – «Пори Року – зима, весна, літо та осінь». Яскраві учасники чудово підкреслили особливості кожного сезону, врахували всі тонкості, показавши себе у дефіле. Особливою ноткою масштабного свята, було вітання з майбутнім 200-річчям НДУ у відео-візитці, а потім і у хореографічній постановці.
Переможцями конкурсу «Міс і Містер НДУ 2020» стали Юлія Чайка та Олександр Сілантєв. Також, учасники отримали перемогу та звання у інших категоріях: «Міс і Містер Онлайн» – Лілія Кравченко та Данило Гульпа; «Міс і Містер Глядацьких симпатій» – Ірина Волосок та Олександр Сілантєв;
«Міс і Містер Романтичність»Вікторія Постол та Михайло Прусс;
«Міс і Містер Артистичність»Даря Калюжна та Даніїл Подлуцький; «Міс і Містер Оригінальність»Лілія Кравченко та Костянтин Остапенко;
«Міс і Містер Загадковість» Юлія Рогаль та Дмитро Гончар;
«Міс і Містер Талант»Юлія Чайка та Микола Фесюн;
«Міс і Містер Посмішка»Ірина Волосок та Олександр Сілантєв;
«Міс і Містер Стиль»Діана Драгой та Данило Гульпа.
Благодійний Фонд «Копиця» подарував всім учасникам «Міс і Містер НДУ 2020» і трьом маленьких принцесам, що допомагали у виступі конкурсантам м’які іграшки.
Також, хочемо відмітити високу підготовку до свята організаторам, і подякувати за вражаючі номери та за неймовірні емоції.

Більше фото…