zeftera.ru.

Благодійний фонд з командою КВН «Дуракам закон не писан»

Благодійний Фонд «Копиця» на чолі з засновниками Наталією та Анатолієм Копиця завжди підтримують підростаюче покоління. Дбаючи та виховуючи справжніх українців.
На даному етапі, Благодійний Фонд надає підтримку для популярної команди КВН «Дуракам закон не писан», адже допомога для творчої та креативної молоді – це активна громадська позиція, якої дотримується сімейство Копиця вже протягом багатьох років.
Команда Ліги Сміху та КВН «Дуракам закон не писан»  представляє Ніжин у офіційних підрозділах телевізійної Ліги Сміху, а також на фестивалях та лігах КВН по всій Україні.

Команда починала свою діяльність у НДУ ім.Гоголя, будучи збірною історико-юридичного факультету та виграла два Кубки Ректора у 2015 та 2016 році. З 2017 року команда стала збірною Ніжинського державного університету та в тому ж році потрапила до суперфіналу Славутицької ліги КВН.

З 2018 року «Дуракам закон не писан» вийшли на всеукраїнський рівень, ставши переможцем фестивалю Ліги КВН «Сумка» (Суми), віце-чемпіоном Черкаської Ліги КВН, чемпіоном  ліги КВН «КаВліН» (Кременчук), чемпіоном Чернігівської Ліги КВН та півфіналістом офіційного підрозділу телевізійної Ліги Сміху «Запорізької Ліги Сміху». З того ж року команда почала працювати з редакторами та тренерами з телевізійної Ліги Сміху на 1+1.

2019 рік видався поки найуспішнішим в історії команди. Команда стала переможцем Зимового Кубку Городні, Зимового та Весняного Кубків Славутича. Також, команда стартували у 4 лігах, дійшовши у кожній з них до фіналу. Як наслідок, «Дуракам закон не писан» стала віце-чемпіоном офіційного підрозділу телевізійної Ліги Сміху «Західної Ліги Сміху» (Рівне-Львів, тренер Віктор Іваницький з команди «Заинька), чемпіоном Відкритої Ліги Сміху Золотоноша (тренер Іван Кухарчук з команди «30+»), чемпіоном Чернігівської ліги КВН, чемпіоном Славутицької ліги КВН.

Також кожного року в Ніжинському державному університеті проводиться Всеукраїнський фестиваль КВН, де «Дуракам закон не писан» приймає участь з  зірками телевізійного гумору та командамии з різних куточків України.

Цього року Ніжинській команді вдалося зробити великий крок уперед та потрапити до 2 туру фестивалю. Це вперше за всі роки, які команда бере участь у фестивалі. У другому турі свої виступи перед зірковими членами журі показували вже 68 кращих команд. На жаль, ДЗНП не вдалося потрапити до фінальних 18, які взяли участь у телезйомці гала-концерту. При цьому виступ нашої команди було оцінено позитивно і її запросили до однієї з найсильніших регіональних Ліг Сміху в Україні, щоб наступного року  продвинутися ще далі.

На протязі останніх років у складі команди 4 чоловіка:

Іванюк Сергій – капітан, випускник НДУ ім..Гоголя. Засновник команди «Дуракам закон не писан». Зараз працює в Ніжинському державному університеті в соціально-гуманітарному відділі, являється організатором різних загально університетських заходів, керівник Творчого об’єднанння #naStile (організовують тематичні вечірки та благодійні вечори в КОЦ Юність), голова Профкому студентів.

Чечітко Сергій – випускник НДУ ім..Гоголя, засновник команди «Дуракам закон не писан», зараз працює в Києві, але при цьому постійно приїздить до Ніжина і бере участь в гумористих заходах університету.

Лещенко Аліна – студентка НДУ ім..Гоголя, голова студентської ради університету. Активно приймає участь в культурно-масовому житті університету. Член творчого об’єднання  #naStile.

Верещак Олеся – звукооператор та адміністратор команди, випускниця НДУ ім..Гоголя, активна учасниця культурно-масового та громадського життя університету, член творчого об’єднання #naStile.

Благодійний Фонд «Копиця» бажає команді «Дуракам закон не писан» успіху та натхнення у всіх починаннях! Завойовуйте та підкорюйте всі поставлені цілі та вершини!