zeftera.ru.

Конкурс “Перлина Ніжина”

DSC_0056Практично всі дівчатка в дитинстві мріють стати моделями, брати участь у різних конкурсах краси. На сьогоднішній день ці мрії актуальні, тому що в нашому  місті вже стало традицією проводити конкурс творчості та краси «Перлина Ніжина».

14 березня у Ніжинському міському Будинку культури відбувся конкурс у рамках благодійного соціального проекту «Перлина Ніжина», спрямованого на підтримку дітей з особливими потребами, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених та багатодітних родин. У конкурсі взяли участь дівчатка, які живуть або навчаються в Ніжині, віком від 6 до 9 років та від 10 до 14 років.

У дітей все по-дорослому і зачіски від професійних стилістів, і макіяж, і нерви. А головне й конкурс справжній.

Конкурсантки у вікових категоріях від 6 до 9 та від 10 до 14 років змагалися за звання «Перлини Ніжина». Журі, яке оцінювало конкурс було об’єктивним, їм було не легко вибрати найгарніших з прекрасних. Одним з членів журі був співзасновник Благодійного фонду  «Копиця» – Марія Анатоліївна Копиця.

У віковій категорії віком від 6 до 9 років титул «Перлина Ніжина» здобула Баришкевич Катерина.

У віковій категорії віком  від 10 років до 14 років  переможницею стала Лук’янчук Катерина.

Юні конкурсантки отримали  подарунки у вигляді м’яких іграшок від  Благодійного фонду «Копиця» та директора фабрики м’якої іграшки ПП «Копиця» – Наталії Миколаївни Копиці.

Свято творчості та краси «Перлина Ніжина» залишило незабутні враження як у глядачів, так і в учасників конкурсу.

DSC_0012DSC_0024DSC_0018DSC_0049DSC_0056DSC_0053DSC_0062DSC_0060DSC_0030DSC_0068