Головна

IMG_9798Благодійний Фонд «Копиця» був створений 29 грудня 2014 року  подружжям Анатолієм Олександровичем і Наталією Миколаївною Копицями. Вони являються власником і керівником приватного підприємства  «Копиця», яке було створено в 1998 р.. та являється виробником м’якої іграшки. За свою підприємницьку діяльність, як виробники м’якої іграшки Вони себе зарекомендували по всій Україні, та країнам СНД.

Основним кредо сім’ї Копиця являється: Життя – місія…, життя – мудрість…, життя – це прагнення, життя – це стан…, життя – це взаємовідносини…, життя – це досягнення …, життя – це здоров’я…, життя – це все…. З таким кредо Анатолій Олександрович  та Наталія Миколаївна йдуть по життю. Дані рядки характеризують подружжя як небайдужих та цілеспрямованих людей, які готові надати свою допомогу, тим, хто її потребує.

Саме така активна життєва позиція та постійна допомога багатьом жителям міста Ніжина сприяла створенню благодійного Фонду. Створюючи цей фонд подружжя Копиці намагається максимально корисно адаптувати його діяльність для потреб м. Ніжина та Ніжинського району.

Читати далі…