Про нас

IMG_9798Благодійний Фонд «Копиця» був створений 29 грудня 2014 року  подружжям Анатолієм Олександровичем і Наталією Миколаївною Копицями. Вони являються власником і керівником приватного підприємства  «Копиця», яке було створено в 1998 р., та являється виробником м’якої іграшки. За свою підприємницьку діяльність, як виробники м’якої іграшки Вони себе зарекомендували по всій Україні, та країнам СНД.

Основним кредо сім’ї Копиця являється: Життя – місія…, життя – мудрість…, життя – це прагнення, життя – це стан…, життя – це взаємовідносини…, життя – це досягнення …, життя – це здоров’я…, життя – це все…. З таким кредо Анатолій Олександрович  та Наталія Миколаївна йдуть по життю. Дані рядки характеризують подружжя як небайдужих та цілеспрямованих людей, які готові надати свою допомогу, тим, хто її потребує.

Саме така активна життєва позиція та постійна допомога багатьом жителям міста Ніжина сприяла створенню благодійного Фонду. Створюючи цей фонд подружжя Копиці намагається максимально корисно адаптувати його діяльність для потреб м. Ніжина та Ніжинського району.

Основною метою діяльності Фонду є надання матеріальної та моральної допомоги талановитій молоді та забезпечення всебічному її розвитку.

Основними Завданнями Фонду є:IMG_2145

  • пошук, виявлення і розвиток талановитих дітей та молоді, сприяння утворенню умов для їх навчання та розкриття здібностей до творчості;
  • сприяння практичному здійсненню місцевих програм, що спрямовані на поліпшення становища набувачів благодійної допомоги;
  • всебічне сприяння підвищенню рівня моралі, культури, освіти та духовності;
  • надання допомоги особам, які постраждали внаслідок стихійного лиха, економічних, техногенних та інших катастроф в результаті соціальних конфліктів, нещасних випадків;
  • надання матеріальної, фінансової та іншої допомоги талановитій та творчій молоді;
  • надання матеріальної і фінансової та іншої допомоги набувачам благодійної допомоги;
  • встановлення зв’язків з подібними благодійними та громадськими організаціями, у тому числі іноземними і міжнародними;
  • сприяння розробці та реалізації благодійних програм, адресної допомоги набувачам благодійної допомоги;
  • надання допомоги неповнолітнім дітям, батьки яких загинули, а також на час їх подальшого навчання у професійних технічних та вищих учбових закладах;
  • надання допомоги громадянам України, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам, одиноким людям похилого віку, які внаслідок своїх фізичних вад потребують матеріальної допомоги і соціальної підтримки на лікування, операції, застосування засобів діагностики.

Анатолій Олександрович та Наталія Миколаївна творчі особистості, за фахом  вони музиканти, а також Анатолій Олександрович займається живописом. Тому їм не байдужа талановитість дітей м. Ніжина та Ніжинського району. Вони надають постійну спонсорську допомогу на проведення музичних конкурсів, а саме конкурсу  піаністів «Веселка» Ніжинської музичної школи, і в 2008-2011, 2014  роках було присвоєно титул «Почесний Меценат» Анатолію Олександровичу та Наталії Миколаївні.  Благодійну  допомогу у вигляді призів м’яких іграшок виділяли Ніжинський дитячій хореографічній школі, а саме  танцювальному колективу «Шанс»,  танцювальному колективу «Ритм». Надавалась   допомога  Лосинівському центру дитячої творчості  та юнацтву.

IMG_0392Вже являється традицією сім’ї Копиця  проводити Новорічні поздоровлення дітей  м. Ніжина, а саме по таких дитячих садочках як: «Перлина», «Берізка», «Соколятко», садочок  ім. Чкалова. Діти завжди чекають на Діда Мороза і Снігуроньку  з подарунками, та м’якими іграшками.

У Анатолія Олександровича і Наталії Миколаївни чуйне серце, вони не являються байдужими  до людей, які потребують допомоги. Надають   постійну благодійну допомогу  в своєму рідному місті. Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, будинок інтернат, спілка сліпих постійно відчувають турботу та підтримку. Особливому складу цих людей, як нікому потрібна  людська любов та увага. Благодійний фонд Світлани Лукач висловив Подяку у 2013 році за підтримку людям з інвалідністю. Також за тісну співпрацю та милосердну діяльність з Ніжинським міським Товариством Червоного Хреста України Копиці Наталії Миколаївні вручено грамоту в 2013 році.

Формування здорового способу життя серед дітей та молоді м. Ніжина подружжю Копиця не лишає байдужим. На початку 2015 року  Вони надали фінансову допомогу футбольній команді м. Ніжина щодо поїздки на щорічний Всеукраїнський турнір з міні футболу серед дітей, що проводився  в м. Славутич.

Подружжя Копиці  Анатолій Олександрович і Наталія Миколаївна надають постійну допомогу місцевій церкві Воздвиження Хреста Господня, а саме придбання дзвонів для церкви, благоустрій подвір’я церкви. За духовний внесок  та старанні труди на славу Святої Церкви у 2010 році  були нагороджені  грамотами Митрополитом Київським і всієї України, предстоятелем Української Православної церкви.

В нашій державі дуже багато людей, що потребують підтримки і в той же момент є люди, які готові надати та створити ці блага. Державна влада за благодійну діяльність відзначила в 2014 році на обласному конкурсі  «Благодійник року – 2014» імені Меценатів Тарновський, Наталію Миколаївну та нагородила дипломом в номінації «Благодійник року – всеукраїнська бізнес-структура». Неодноразово висловлювалась подяка за благодійність в рідному місці Анатолію Олександровичу та Наталії Миколаївні в місцевих та районних засобах масової інформації.

Запрошуємо усіх, хто поділяє нашу мету і принципи роботи, підтримати благодійний Фонд «Копиця». Адже разом ми можемо зробити більше!

001-compressor 002-compressor 003-compressor 004-compressor 005-compressor 006-compressor 007-compressor 008-compressor 009-compressor 011-compressor 012-compressor 013-compressor 014-compressor 010-compressor015-compressor